KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12354182

nr 1235 4182

Heiner Peter Norberg

(f. 1939), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad 87,28x34

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 februari 2019
kl 18:02:09

Heiner Peter Norberg

Läs mer om Heiner Peter Norberg